NajlePSI przyjaciel, okładka
Książki dla dzieci i młodzieży Recenzje

NajlePSI przyjaciel, Ilona Łepkowska

NajlePSI przyjaciel Ilony Łepkowskiej stanowi ważną lekturę, która dodatkowo została napisana z punktu widzenia głównego psiego bohatera – Irmo. Zapraszam do recenzji.

Lektura dla najmłodszych

Miłośnicy książek o zwierzętach oraz ci, którzy mają swojego pieska w domu, powinni mieć na uwadze możliwość zapoznania się z wydaniem lektury NajlePSI przyjaciel. Jest to związane z tym, iż ta bajka porusza naprawdę bardzo ważny temat, a dodatkowo jest obszerna. Jej niesamowitym atutem jest to, że narratorem swojego życia został Irmo. Na samym początku był szczeniakiem, który został wybrany przez pewną panią i zamieszkali ze sobą razem. Następnie odbiorca ma możliwość zapoznawania się z życiem psa i pani oraz przygodami, które miał okazję przeżyć Irmo. Całość jest bogato ilustrowana stonowanymi kolorystycznie obrazkami. Sztywna oprawa, duży format oraz matowe strony są gwarancją tego, że lektura, oprócz bardzo ciekawej treści, jeszcze bardziej trafia do odbiorcy.

NajlePSI przyjaciel Ilony Łepkowskiej

Możliwość zapoznawania się ze zwierzęcymi historiami ich miłośnikom z pewnością szybko się nie znudzi. Najkorzystniejsze jest to, że jest to jedno z tych wydań, które na pewno nie ulegnie przedawnieniu. NajlePSI przyjaciel mówi o życiu psiaka. Sam bohater opisywał swoje kolejne przygody oraz to, co lubił robić najbardziej. Już na podstawie tego wydania można zauważyć, że Ilona Łepkowska jest bardzo dużą znawczynią psich zwyczajów. Oprócz tego, idealnie udało jej się przenieść to wszystko na papier. Historia Irmo jest jedną z tych, która zachwyci także dorosłych. Co więcej, doprowadzi do tego, że łezka zakręci im się w oko.

Staranność wydania i tematyki

Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, jak ważna jest dbałość o każdy szczegół. Szczególnie w przypadku książek dziecięcych. W tym przypadku wszystko naprawdę jest doskonałe i z tego też względu NajlePSI przyjaciel zachwyca od samego początku do końca. A to wpływa na to, że coraz więcej osób będzie chciało zapoznać się właśnie z tą czytelniczą propozycją. Sztywna oprawa zapewnia trwałość książki. Ponadto niebanalna, wciągająca treść ma wpływ na to, że coraz większe grono osób będzie chciało poznać przygody psa imieniem Irmo.

Paulina Kwiatkowska

zakochanawksiazkach1991