101 jednorożców, okładka
Książki dla dzieci i młodzieży Recenzje

101 jednorożców i wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Książka 101 jednorożców i wszystko, co musisz o nich wiedzieć jest literacką propozycją czytelniczą, która przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom tych istot.

Szybka lektura dla najmłodszych

Warto zaznaczyć, że w przypadku tej czytelniczej lektury całe strony wypełniono ilustracjami i dodatkowo tekst napisano w niestandardowy sposób. Niestandardowy, czyli na przykład widzimy tu różną wielkość czcionki i pismo falowane. Dzięki temu z całością tej książki można zapoznać się naprawdę sprawnie. Z powodzeniem publikacja 101 jednorożców i wszystko, co musisz o nich wiedzieć może być traktowana jako wydanie, do którego odbiorca będzie wracał wielokrotnie. W związku z tym jej dodatkowym atutem jest to, że wydano ją w sztywnej oprawie, w kwadratowym formacie.

101 jednorożców i wszystko co musisz o nich wiedzieć

Przyjemnie można spędzić czas z taką publikacją, dzięki której już najmłodsi odbiorcy przeniosą się do świata jednorożców. Książka 101 jednorożców i wszystko, co musisz o nich wiedzieć pokazuje, czym dokładniej się charakteryzują, wyróżniają i co robią na co dzień. Istotne jest to, że każda nowa informacja o jednorożcu nie zajmuje bardzo dużo miejsca. Nawet osoby uczące się czytać będą mogły się z nią zapoznać w kilka chwil. Jednorożce są na tyle popularnym tematem wśród dzieci, że nie ma się czemu dziwić, iż powstają o nich kolejne wydania. Jednym z nich jest omawiana przeze mnie książa.

Książka dla odbiorców w różnym wieku

Przy wyborze książek i ich zakupie bardzo często ważne jest to, by miały one jakąś konkretną wartość oraz tematykę. W tym przypadku można mieć pewność odnośnie do tego, że oba te warunki zostały spełnione. Jest to wydanie interesujące przede wszystkim ze względu na postacie jednorożców, krótkie zdania oraz to, że jest niezwykle kolorowa. Jej wydanie dodatkowo jest dowodem na to, że tak szybko nie ulegnie zniszczeniu. Wydawca zadbał o to, by lektura 101 jednorożców i wszystko, co musisz o nich wiedzieć prezentowała się naprawdę interesująco. W taki też sposób najpewniej jest też odbierana ta lektura przez jej potencjalnego odbiorcę.

Paulina Kwiatkowska

zakochanawksiazkach1991