Numerologia wróżebna okładka
Bestsellery Recenzje

Numerologia wróżebna, Maciej Skrzątek

Czy liczby zawarte w naszej dacie urodzenia faktycznie odzwierciedlają nasz charakter oraz wydarzenia w życiu? Numerologia to wiedza, która pozwala poznać siebie i własną drogę. W liczbach bowiem zapisana jest przyszłość, ale pozwalają one zrozumieć również przeszłość.

Poznaj wpływ liczb

Numerologia to część ezoteryki. Jest to świat, który obejmuje obszar, jakiego nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć. Jest pełen drgań, wibracji i energii, których sensu nie do końca pojmujemy.

Liczby w naszej dacie urodzenia wpływają na charakter i osobowość. To, jakie mamy poglądy, stosunek do świata, co lubimy, jakie mamy oczekiwania i wymagania. To wszystko zapisane jest w liczbach. U mnie akurat nie do końca ta przepowiednia się sprawdziła. O ile cechy charakteru – tak, to moje zdolności nie do końca.

Z daty naszych urodzin możemy wyliczyć wibrację. Autor książki Numerologia wróżebna bardzo dokładnie opisuje każdą powstałą w ten sposób cyfrę. Zarówno cechy charakteru, jak i cechy fizyczne. Dowiemy się m.in. kto ma skłonność do bycia przywódcą i z kim taka osoba powinna łączyć się w pary, by związek przetrwał. Z Numerologii wróżebnej dowiemy się także, dlaczego czasami nawet jak kogoś za dobrze nie znamy to strasznie nas ta osoba odpycha. Dlaczego ZUS, Sanepid czy Izba Kontroli mogą być spokojne, gdy za biurkiem siedzi wibracja 4. Mowa tutaj o numerologii partnerskiej, która wyjaśnia dlaczego kogoś lubimy, a koło kogoś innego ciężko nam nawet przejść.

Określ swój portret numerologiczny

Gdy wibrację z daty urodzenia połączymy z wibracją z dnia, to otrzymamy pełen obraz danej osoby. Jeśli obie wibracje są zgodne, mamy przed sobą kogoś o harmonijnej osobowości. Jak to policzyć i jak te dwie wibracje ze sobą współgrają – Maciej Skrzątek bardzo dokładnie i w jasny sposób opisuje w swojej książce Numerologia wróżebna.

Autor Numerologii porusza również temat reinkarnacji i wyjaśnia zjawisko déjà vu, które chyba każdy z nas miał chociaż raz w życiu. Ja nieraz miałam wrażenie, że już „to było”, „już to mówiłam”. Ten rozdział szczególnie mnie zainteresował. Z Numerologii wróżebnej dowiemy się wiele o sobie, ale nie tylko. Poznamy bliżej własne dziecko, dzięki czemu może nie będziemy toksycznymi rodzicami, ale wspierającymi.

Ale Numerologia wróżebna Macieja Skrzątka to nie tylko data urodzenia i jej wibracje. To również numer domu, data rozpoczęcia pracy, data ślubu. Autor podpowiada numer pod jakim powinien znajdować się np. zakład fryzjerski, by odnosić sukces. Muszę przyznać, że do głowy mi nie przyszło, że numer domu może mieć wpływ na to, czy jestem pod nim szczęśliwa, czy nie. A jednak! Coś w tym jest. Zmieniłam niedawno swoje miejsce zamieszkania i rozszyfrowałam stary numer i obecny. Poprzedni okazał się tym gorszym rozwiązaniem. Zarówno z punktu widzenia numerologii, jak i z życia pod tym numerem. Dlaczego? Bowiem istnieje coś takiego, jak podział na liczby sprzyjające i trudne. Z książki dowiemy się także, jakie są jeszcze inne rodzaje liczb. Ich nazwy są również bardzo ciekawe.

Wróżbita Maciej i jego Numerologia wróżebna

Numerologia wróżebna bardzo zaskoczyła mnie ogromem wiedzy, jaką autor chce nam przekazać. Czytając ją, przypominałam sobie, że będąc w szkole bawiłam się w dodawanie cyfr w dacie urodzenia i próbowałam je do czegoś odnieść. Wtedy byłam ciekawa, jaka osoba, o jakieś wibracji liczby będzie moim przyjacielem, a z którą w ogóle się nie dogadam. Numerologia wróżebna to książka napisana przez znanego wróżbitę, która jest skarbnicą wiedzy o znaczeniu liczb wokół nas. Pan Maciej Skrzątek opisał wszystko w jasny sposób, pozwalający nie zgubić się w tych wszystkich liczbach i ich oddziaływaniu na nas. Każdy rozdział Numerologii wróżebnej posiada ciekawy wstęp, dzięki czemu dowiemy się, po co w ogóle porównujemy czy dodajemy do siebie dane liczby. Znajdują się tutaj również liczne przykłady, ale ważniejsze zagadnienia autor opatrzył w ramkę.

Myślę, że znaczenie liczb w naszym życiu fascynuje niejednego z nas. Dlatego bardzo polecam książkę Numerologia wróżebna pana Macieja Skrzątka.

Ewelina Gąsiorowska,

Z książką w plecaku