BookTok Journal, okładka
Książki dla dzieci i młodzieży Literatura piękna Recenzje

BookTok Journal, Agata Gładysz

BookTok Journal to wyjątkowy dziennik dla każdej książkary, pełen różnych wyzwań i miejsc do spisania wszelakich, książkowych różności. Kartoteki przeczytanych książek, miejsce na krótkie recenzje, ranking najlepszych książek, lista książkowych zakupów – to zaledwie kropla w morzu. Twórczynią tego książkowego pamiętnika jest Agata Gładysz, która promuje czytelnictwo na Tik Toku.

BookTok Journal – pozycja idealna dla książkoholików

Dziennik ten to idealne miejsce do spisania swoich czytelniczych marzeń, czy spostrzeżeń. W dzienniku czytelnicy znajdą miejsce na sporządzenie listy książek, które mogłyby być wydane w języku polskim bądź powinny zostać zekranizowane. Listy powieści, których premiery nie możesz się doczekać. Rankingi ulubionych bohaterów literackich i książkowych motywów. Miejsce na zachowanie wspomnień z targów książkowych lub innych wydarzeń literackich.

Co znajdziemy w środku?

Książka BookTok Journal podzielona jest na kilka tematycznych części, m.in.: wyzwania, książkowi bohaterowie, okładka, targi i wydarzenia, biblioteczka, czytelniczy zastój, playlisty, podsumowanie miesiąca, books challenge, recenzje itp.

Recenzja książki

BookTok Journal to świetna propozycja dla wielbicieli książek. Ich fani docenią ten tytuł. Będą cudownie się bawić, wypełniając ten dziennik. To świetna pamiątka na lata. To również doskonały pomysł na prezent dla książkoholików. Okładka przykuwa wzrok i idealnie nawiązuje do treści dziennika.

Anna Król

Świat ukryty w słowach