Wszystko, co najlepsze, okładka
Literatura piękna Recenzje

Wszystko, co najlepsze

Wszystko, co najlepsze Danielle Steel jest jednym z najnowszych wydań tej zagranicznej pisarki, które w ostatnim czasie ukazały się na polskim rynku.

Do kogo skierowana jest lektura Wszystko, co najlepsze?

Możliwość zapoznania się z nim szczególnie powinna zainteresować osoby znające już prozę tej twórczyni. To grono osób ma świadomość związaną z tym, iż pisane przez nią historie zasługują na to, by być czytane. Nie powinny leżeć zakurzone na księgarnianych lub bibliotecznych półkach. Proza Danielle Steel z powodzeniem przeznaczona jest również dla tych, którzy dopiero zastanawiają się nad zapoznawaniem się z jej tytułami. Tytuł Wszystko, co najlepsze sprawdzie się również w przypadku pierwszej lektury odbiorcy. Będzie on zadowolony z tego wydania.

Wszystko, co najlepsze Danielle Steel

Kariera bardzo często potrafi przesłonić to, na czym najbardziej powinno zależeć danemu człowiekowi. Przykładem takiej jednostki został główny bohater tego wydania, Bernard Fine. Otwarcie domu towarowego nie cieszyło go ze względu na to, iż nie miał z kim dzielić swoich emocji. Przypadkowe zdarzenie może jednak wpłynąć na to, że w jego życiu wiele się zmieni. Od tego, czy na lepsze, będzie zależało tylko jego nastawienie. Czy bohater po tak długim czasie mógł zaznać prawdziwego szczęścia?

Konkretne emocje i chwile wzruszeń

Wielokrotnie w przypadku zapoznawania się z książkami Danielle Steel można mieć pewność odnośnie do tego, że nie będzie można narzekać na brak emocji i konkretnych wzruszeń. W tym wydaniu również można być pewnym tego, że coś się wydarzy. We Wszystko, co najlepsze Danielle Steel z powodzeniem pokazuje to, że nie opłaca się ślepo podążać wyłącznie za karierą. O wiele bardziej pożądanym zachowaniem jest zadbanie o własne szczęście. O coś, co sprawia radość oraz to, co faktycznie będzie radosne dla danej osoby. Przykład życia Bernarda jest dowodem na to, że niekiedy mimo bardzo dobrych chęci niektóre działania mogą zostać podjęte w niekoniecznie właściwym czasie. O tym, co z tego wyniknęło, odbiorca będzie miał okazję przekonać się podczas lektury tego wydania.