Prawo Marcina, okładka
Literatura faktu Recenzje

Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole, Marcin Kruszewski

Książka Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole Marcina Kruszewskiego to lektóra, która przypadnie do gustu nie tylko uczniom. Powinna zainteresować także rodziców, nauczycieli i inne osoby pracujące w placówkach oświatowych.

Jak powinni być traktowani uczniowie?

Przez kilkadziesiąt lat w edukacji bardzo dużo się zmieniło. Marcin Kruszewski w swoim wydaniu zwraca uwagę na wiele aspektów, które są zajmujące. To doskonała okazja do tego, by zapoznać się z prawem. Dzięki książce Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole jest to bardziej przystępne. Ludzie w każdym wieku mogą w prosty sposób dowiedzieć się, co faktycznie jest zgodne z prawem, a co nie. Dzięki temu wydaniu rodzice, dzieci i młodzież będą wiedzieć, w którym momencie koniecznie trzeba zareagować, gdy dane działanie będzie niezgodne z prawem. Nie można dopuszczać do tego, by takie sytuacje były na porządku dziennym.

Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole Marcina Kruszewskiego

Warto wspomnieć także o tym, że wydanie Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole napisano tak przystępnym językiem, że nie sposób nie zwrócić na to uwagi. Dla przykładu, obecnie w szkołach nie powinny pojawiać się już ośle ławki. Złe jest także wystawianie jedynek za nieprawidłowe zachowanie. To tylko niektóre przykłady z grona tych, które są podane w tej pełnej treści lekturze. Istotne są także podsumowania konkretnych działów, dzięki którym sprawnie można przeprowadzić przegląd najważniejszych informacji.

Książka pełna faktów

W przypadku chęci zapoznawania się z tą publikacją warto zwrócić uwagę na to, że jest ona napisana przez prawnika. Dzięki temu wszystkie przykłady podane w Prawie Marcina. Znaj swoje prawa w szkole są zgodne z prawdą. Książkę Marcina Kruszewskiego czyta się bardzo sprawnie. Atutem jest także to, że wielokrotnie można do niej wracać, nie tylko w chwilach zawahania, ale także przypomnienia sobie niektórych zagadnień.

Podsumowanie

Książka Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole Marcina Kruszewskiego utrzymana jest w jednolitej kolorystyce. Wpływa to na chęć zapoznawania się z jej kolejnymi stronami. Przystępny język dodatkowo sprawia, że chętnie sięgną po nią odbiorcy w różnym wieku.

Paulina Kwiatkowska

zakochanawksiazkach1991