Ostra, okładka
Literatura piękna Recenzje

Ostra, Marek Krajewski

Ostra Marka Krajewskiego jest wydaniem polskiego, znanego twórcy. Warto zwrócić uwagę na ten tytuł. Bez wątpienia nie będzie można oderwać się od kolejnych stron tej czytelniczej propozycji.

Książka polskiego znanego pisarza

Marek Krajewski jest jednym z tych twórców, który na polskim rynku debiutował już sporo lat temu. Ma on jednak tak wielki talent, że jego książki przez cały czas zdobywają kolejne rzesze odbiorców. Nie inaczej jest zarówno z pojedynczymi propozycjami, jak i seriami. W ostatnim czasie na polskim rynku swoją premierę miała całkowita nowość, czyli Ostra. Czytelnicy, którzy wcześniej nie mieli okazji sięgnąć po twórczość polskiego pisarza, mogą być przekonani odnośnie do tego, że każda z jego książek jest napisana w taki sposób, by najchętniej chciało się z nią zapoznać podczas jednego czytania.

Ostra Marka Krajewskiego

Tym razem autor przenosi czytelnika do współczesności, w której bardzo dużo się dzieje. Najpierw miało miejsce podpalenie. Początkowo wyglądało to na przypadkowe zdarzenie, okazało się jednak, że wcale tak nie jest. Z tego też względu detektyw Ewa Skoczek wraz z adwokatką Gośką Drewnowską postanowiły zagłębić się bardziej w konkretne wydarzenia. Podjęły próby rozwiązania tej sprawy. Niekoniecznie jednak miało być to bardzo łatwe zadanie. Już od samego początku nie było też pewne to, czy w ogóle jest szansa na to, by mogło zostać zwieńczone sukcesem.

Współczesny kryminał, który zachwyca

Jeżeli chce się mieć pewność związaną z tym, że sięga się po zachwycające i bardzo wciągające wydanie, to Ostra Marka Krajewskiego z pewnością jest wyśmienitym rozwiązaniem. Pisarz przez lata doskonali swój warsztat, choć już pierwsze książki były zachwycające. Z tego też względu, że jest to fabularna nowość tego twórcy, można sprawdzić samodzielnie, jak dobrze poradził sobie z napisaniem kryminału we współczesnej odsłonie dla dojrzałych odbiorców.

Podsumowanie

Ostra Marka Krajewskiego to wydanie nie tylko dla miłośników kryminałów, ale także tych, którzy chcą poznać pióro nowego dla nich twórcy.

Paulina Kwiatkowska

zakochanawksiazkach1991

Polecamy inne książki Marka Krajewskiego: