Minecraft, okładka
Książki dla dzieci i młodzieży Recenzje

Minecraft. Świat mobów. Oficjalny przewodnik

Minecraft. Świat mobów. Oficjalny przewodnik jest bardzo ładnie wydaną publikacją. Książka składa się z kolejnych poziomów propozycji dla gracza, który chce w jeszcze większym stopniu orientować się w świecie Minecrafta. To świetna lektura dla początkujących i zaawansowanych graczy.

Obszerna propozycja dla odbiorców na różnym etapie gry

Istotne jest zwrócenie uwagi na to, że Minecraft. Świat mobów. Oficjalny przewodnik został wydany w bardzo dużym formacie. Ponadto jest w sztywnej oprawie, z bardzo dużą liczbą konkretnych wskazówek. Dzięki temu, że ma kilka działów, gracze na różnych poziomach zaawansowania mogą mieć na uwadze to, by jak najlepiej wykorzystać wiedzę zawartą w tej publikacji. Na dodatek każda rozkładówka to nowe zagadnienie związane z konkretnym zwierzęciem, postacią, czy istotą. Nie ma więc potrzeby przeglądania strona po stronie książki w momencie, gdy szuka się rozwiązania konkretnego problemu. To świetny przewodnik.

Minecraft. Świat mobów. Oficjalny przewodnik

Nie bez znaczenia jest to, że wydawcy mają na względzie to, by w jak największym stopniu pomóc graczom w uzyskaniu jak największego zadowolenia z konkretnej gry. Nie inaczej jest także w przypadku Minecrafta, więc różnorodności tych wydań naprawdę nie brakuje. W tym zaletą jest to, że twórcy zaczęli od wskazówek dla początkujących graczy, przeszli przez coraz bardziej zaawansowanych odbiorców i dotarli do tych naprawdę wybitnych. Dzięki temu na każdym etapie czytelnikom towarzyszy konkretny książkowy przewodnik. Atutem jest podawanie nawet najbardziej oczywistych informacji, gdyż dla początkującym graczom nie są one znane.

Prawdziwe kompendium wiedzy dla graczy na różnych poziomach zaawansowania

Podsumowując, genialnie jest mieć na uwadze właśnie tę lekturę z tego względu, że w jednej książce zawarte zostały drobiazgowe wskazówki dotyczące tego, co jest pozytywne w tej grze, a czego koniecznie trzeba się wystrzegać. Minecraft. Świat mobów. Oficjalny przewodnik jest fenomenalnym, idealnie wydanym niezbędnikiem dla odbiorców, którzy chcą lub już są zainteresowani światem Minecrafta. Dodatkowo napisanie książki bardzo przystępnym językiem sprawia, że nie będzie wskazówek z wdrożeniem konkretnych działań.

Paulina Kwiatkowska

zakochanawksiazkach1991