Finlay Donovan nadchodzi okładka
Literatura piękna Recenzje

Finlay Donovan nadchodzi, Elle Cosimano

Początek bestsellerowej serii

Przepis na idealną komedię kryminalną. Pomysłowa fabuła, odrobina niepokoju, mnóstwo fajnego poczucia humoru, szczypta ironii, troszeczkę omyłek i mamy przepis na wręcz idealną komedię kryminalną. Jeśli dodamy do tego cudowną główną bohaterkę, którą polubimy od pierwszych przeczytanych stron, to już sukces murowany! Taka właśnie jest książka Finlay Donovan nadchodzi autorstwa Elle Cosimano. Opowieść o przygodach tytułowej Finlay Donovan przyprawia nas o lekki dreszczyk emocji, intryguje i bawi do łez.

Zarys fabuły książki

Finlay Donovan to samotna matka, która próbuje połączyć macierzyństwo z karierą pisarki. Mimo swojego ekscentryzmu oraz dużych pokładów kreatywności jej codzienność jest raczej szara i monotonna, aż pewnego dnia szereg niefortunnych zbiegów okoliczności sprawi, że zostaje potraktowana jako płatna zabójczyni.

Od tej pory cała seria omyłek przyspiesza akcję książki do tego stopnia, że nie możemy oderwać się od lektury. Ta historia bawi, zaskakuje i poprawia nastrój.

Finlay Donovan inspiruje do zmiany życia

Finlay Donovan nadchodzi Elle Cosimano jest idealną książką na długie wieczory. Serdecznie polecam, zwłaszcza na depresyjne miesiące.

Literackie espresso

Komedia kryminalna z Dobrymi Chwilami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *