Ugly Love okładka
Bestsellery Literatura piękna Recenzje

Ugly Love, Colleen Hoover

Powieść autorki bestsellerów It Ends with Us i Nagie serca

Tate jest młodą pielęgniarką. Studiuje jeszcze i pracuje. By rozpocząć nowy etap w życiu, przeprowadza się do brata. Tam poznaje jego sąsiada, Milesa, który jest pilotem jak jej brat. Ponieważ ich do siebie ciągnie, postanawiają zawrzeć układ. Obowiązuje tylko jedna zasada – nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości.

Czy to będzie łatwe? Im bardziej ta dwójka się do siebie zbliża, tym bardziej Tate jest ciekawa, jaka jest przeszłość Milesa. Dlaczego jest tak zamknięty w sobie? Dlaczego nie chce się otworzyć na nową miłość?

Ugly Love – kolejna dawka emocji od Colleen Hoover

W książce Ugly Love rozdziały o przeszłości przeplatają życie codzienne. Poznajemy Milesa parę lat temu oraz Tate obecnie. Dowiadujemy się, dlaczego Miles jest taki chłodny i dlaczego odpycha Tate. Ktoś kiedyś bardzo mocno skrzywdził jego serce, przez co teraz chłopak nie wierzy w miłość. Pomimo tego, że układ pomiędzy nimi bardzo krzywdzi Tate, nie potrafi ona zapomnieć o chłopaku. Jednocześnie sami też nie potrafią z siebie zrezygnować, ani zmienić stanu rzeczy. Tate jednak ma nadzieję, że Miles w końcu zrozumie, że łączy ich coś niesamowitego.

Książka Ugly Love Colleen Hoover jest bolesna. Trudna. Opowiada o pięknej miłości, ale do jej odkrycia potrzebna jest długa droga. Złamane serce boli, a każdy musi się sam uporać z tym bólem.

Ugly Love to po polsku „brzydka miłość”. Według mnie uczucie między bohaterami jest niesamowite i szczere. Choć momentami boli, taka już jest miłość. Uwielbiam tę książkę i jeszcze nieraz do niej wrócę. Polecam.

zaBOOKowana

Dobre Chwile z Colleen Hoover